אקספרס פרינט מבית אינפוגרף הינו בית דפוס המאפשר לכם הדפסת פנקסים מכל הסוגים בקלות ובמהירות: הדפסת פנקסי חשבוניות מס, הדפסת חשבוניות מס קבלה, הדפסת חשבוניות, הדפסת פנקסי קבלות, פנקסי תעודות משלוח,פנקסי הזמנות ועוד..
עבור הדפסת פנקסים העמדנו לרשותכם מגוון רחב של עיצובים מוכנים מראש, אותם תוכלו להתאים אישית, כולל שימוש בלוגו שלכם וכותרת מתאימה לפנקסים הנדרשים.
הדפסת הטפסים בשחור, בפנקס בגודל A5 על נייר העתקה כימי איכותי, מקור + 2 העתקים בצבעים שונים, כל פנקס מורכב מ 25 סטים של טפסים או 50 סטים של טפסים לבחירתכם.
תהליך העיצוב עבור הדפסת פנקסים הינו תהליך פשוט ואינו מחייב ידע קודם בעיצוב או במחשוב, אולם אם הנכם זקוקים לסיוע טלפוני בעיצוב אנא צרו עמנו קשר ואנחנו נבצע אותו יחד.
אנו ממליצים לפני תחילת התהליך ההזמנה עבור הדפסת פנקסי חשבוניות מכל סוג, לפתוח חשבון אישי ולהירשם כלקוח, גם אם אינכם מתכננים בשלב זה הזמנות נוספות. רישום זה יאפשר לכם לשמור את העבודה בכל שלב ולהמשיך בתהליך העיצוב במועד מאוחר יותר, בעתיד תוכלו גם לבצע הזמנות חוזרות ללא צורך בחזרה על תהליך בעיצוב.

הדפסת פנקסים - איזה טופס אני צריך בדיוק?

חשבונית מס הינה דרישת תשלום בין המוכר לקונה. רק מי שרשום כעוסק מורשה או כחברה פרטית רשאי להפיק חשבונית מס. הזמנת פנקס חשבונית מס מלווה בדר"כ בהזמנת פנקס קבלות. קבלה מפיקים לאחר שמתקבל התשלום בגין חשבונית מס.
הדפסת פנקסי קבלות לעוסק פטור. עוסק פטור יכול להזמין רק פנקס קבלה המשמש אותו להצהרה כי קיבל תשלום בגין הטובין שמכר או השירות שביצע.
הדפסת חשבוניות מס קבלה הינה דרישת התשלום + הצהרה על קבלתו עבור הטובין, בין המוכר לקונה, במקום!
חשבונית מס זיכוי משמשת רק את מי שרשום כעוסק מורשה או כחברה פרטית, במקרה והלקוח מחזיר את הטובין או חלק ממנו.
תעודת משלוח הינו טופס המשמש הצהרה בין המוכר ללקוח על מסירת / קבלת הסחורה; תאריך האספקה, מי קיבל את הסחורה ומה סופק. בגין תעודת משלוח מפיקים בסוף החודש חשבונית מס.

הדפסת חשבוניות באיכות הגבוהה ביותר

בית דפוס אקספרס פרינט מבית אינפוגרף מאפשר לכם להזמין מגוון רחב של פנקסים: פנקסי הזמנות, פנקסי החתמות למתווכי נדל"ן, פנקסי חשבונות ייעודים לרופאים, לעורכי דין ועוד.., פנקסים של הצעות מחיר, פנקסי בונים למסעדות, יומני עבודה. אנו מציעים לכם שירותי הדפסת חשבוניות ופנקסי קבלות בגדלים ועיצובים שונים. הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ואנחנו נעצב עבורכם את הפנקס המתאים בכל גודל שתבקשו.

מחירון לפנקסים - המחירים כוללים מע"מ
כמות 50 סטים בפנקס 25 סטים בפנקס
2 פנקסים 200 ₪ 150 ₪
4 פנקסים 245 ₪ 200 ₪
6 פנקסים 275 ₪ 240 ₪
10 פנקסים 340 ₪ 280 ₪
25 פנקסים 525 ₪ 370 ₪
50 פנקסים 850 ₪ 630 ₪
100 פנקסים 1450 ₪ 980 ₪