במציאות הדיגיטלית של ימינו, רבים נוהגים להפחית בערכם של כרטיסי ביקור ולתפוס אותם כשריד ישן של ימים עברו. אולם גם היום, כאשר עושים אותם נכון כרטיסי ביקור יכולים להיות אמצעי מוצלח ביותר להצגת העסק. במאמר הבא נפרט כמה סיבות למה כרטיסי ביקור הם כלי עסקי חשוב, וכיצד ליצור באמצעותם את הרושם הרצוי לנו.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

אמרה ידועה גורסת כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. כנראה שאף אחד לא יתפתה לחשוב שהעסק שלכם מנוהל בידי אלים אם השקעתם בכרטיסי ביקור, אך בכל זאת בהשקעה בהם יש כדי להעיד על הרצינות הכוללת של העסק. אם גם הפרטים הקטנים מבוצעים היטב ומושקעת בהם חשיבה, על אחת כמה וכמה שהעסק מתנהל כראוי ומשדר אמינות ומחויבות.
כמובן שבכדי להקרין ערכים אלו, יש צורך בהדפסת כרטיסי ביקור איכותיים, וכדאי להיעזר בשירותי בית דפוס דיגיטלי מקצועי שיעשה עבודה טובה. אם תחלקו ללקוחותיכם כרטיסי ביקור מצ'וקמקים שנראים שנדפסו ברשלנות, הדבר לא רק שלא יועיל, אלא עלול אפילו להזיק לתדמית אותה אתם מבקשים לבנות.

הדפסת כרטיסי ביקור

מזכרת ייחודית ומבדלת

גם בתקופה הנוכחית, בה חפצים רבים כגון דיסקים, מכתבים ואפילו ספרים איבדו מערכם, עדיין קיימת כמיהה למשהו פיזי שאפשר להחזיק ביד. כרטיסי ביקור מעוצבים עונים בדיוק על צורך זה ויוצרים מזכרת חביבה שתסייע לשמור את העסק שלכם בתודעה. כרטיסי ביקור מיוחדים יעזרו לכם לשמור על בולטות ויכולים לעזור לכם רבות בפרסום העסק באופן חיובי.

מיתוג זה שם המשחק

מעוניינים לרענן מעט את תדמית החברה? הדפסת כרטיסי ביקור היא כלי נהדר ופשוט למיתוג מחדש. באמצעותם אפשר להתניע מהלכים פרסומיים, לחנוך לוגו חדש, או לשווק שירותים חדשים שהעסק מציע, וכל זה בפשטות ובנוחות רבה. אחרי הכל, כיום יש חברות מקצועיות רבות, כגון אקספרס פרינט ואחרות, אשר מסוגלות לבצע הדפסת כרטיסי ביקור במקום תוך כדי הקפדה על רמת גימור גבוהה.

עיצוב כרטיסי ביקור

מספקים מידע שימושי

בסופו של יום, כרטיסי ביקור גם תורמים בהעברת מידע שימושי לקהל היעד. פרטי יצירת קשר, כתובת אתר אינטרנט, אופי ושעות הפעילות- הכרטיס מספק את כל הנחוץ לדעת על העסק, לפחות באופן שטחי. נכון שכיום ניתן למצוא את כל המידע באינטרנט, אך עדיין אין תחליף מבחינת זמינות לכרטיס התלוי על המקרר או טמון בארנק, ודואג לשמר את הפרטים החשובים אל מול עיני הלקוח. בעת הצורך, לפעמים הרבה יותר נוח לשלוף כרטיס פיזי מאשר להתחיל בשיטוט ברחבי האינטרנט.

כרטיס המזל שלכם

לסיכום, למרות האמונה המקובלת, לכרטיסי ביקור יש בהחלט מקום בפעילות העסקית והשיווקית של ימינו. למי שידע לעצב כרטיסי ביקור איכותיים ולהשתמש בהם כיאות הם עשויים להיות אמצעי רב עזר לבניית תדמית העסק. החל מהקרנת ערכים של אמינות והשקעה בפרטים, עד ליצירת ייחודיות אל מול חברות אחרות, וכלה במסירת מידע שימושי על העסק שלכם- כרטיסי ביקור יכולים ללא ספק ליצור רושם מוצלח מאוד, ולהיות כרטיסי המזל שלכם בדרך להצלחה עסקית.