נדרשים להדפסתם של חשבוניות ופנקסים שונים? במאמר שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים לעיצוב נכון של חשבוניות ופנקסים לבית העסק. 

הפקת חשבוניות מס היא חובה על פי חוק לכל בית עסק, ולכן, תהליכי הפקה והדפסה של פנקסי חשבוניות מס ופנקסים נוספים כגון פנקסי קבלות מהווים חלק בלתי נפרד משירותי ההדפסה בהם מסתייעים עסקים, חברות ונותני שירות באופן תדיר לאורך כל ימות השנה. בדומה לכל מוצר הדפסה אחר המיועדים לעסקים, חברות, נותני שירות ובעלי מקצועות חופשיים, גם הדפסת חשבוניות מס יכולה להוות אמצעי נוסף למיתוג בית העסק וזאת במסגרת הקפדה על מספר כללים מרכזיים. 

עיצוב הדפסת פנקסים און ליין 

כיום, הדפסת חשבוניות מס קבלה מתאפשרת באמצעות שירות דפוס און ליין במסגרתם ניתן לעצב חשבוניות מס ופנקסים דרך מערכת מקוונת. הפקה מקוונת של חשבוניות מס ופנקסים, תאפשר לכם ליהנות משירותי הדפסה ומשלוח של תוצרי הדפוס עד בית העסק, ובכך לייעל את הזמן העומד לרשותכם ולאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע להליכי עיצוב הדפסת פנקסים וחשבוניות. 

הדפסת פנקסים

טיפים לעיצוב פנקסי חשבוניות אונליין 

  • במידה וגם אתם עושים שימוש במערכת מקוונת לצורך הדפסת חשבוניות מס, ישנם מספר טיפים מעשיים אשר יסייעו לכם בנושא, וביניהם:
  • הקפידו לצרף את לוגו החברה/בית העסק בראש העמוד - כיום, ניתנת לכם האפשרות לשלב לוגו בצבע בפנקסי חשבוניות מס ופנקסים מכל סוג ואופציה זו יכולה לייחד ולמתג אתכם. 
  • שלבו את כל פרטי ההתקשרות בראש העמוד מתחת ללוגו – לצד פרטים טכניים המחויבים על פי חוק להופיע בכל חשבונית מס (מספר עוסק מורשה, מספר ח.פ ומספר עוסק פטור) טוב ומומלץ לשלב גם את פרטי ההתקשרות איתכם, וביניהם: כתובת פיזית של בית העסק, מספרי טלפונים להתקשרות, כתובת דוא"ל וכתובת אתר אינטרנט במידה וקיים. 
  • וודאו שכל דפי הפנקס ממוספרים בנומרטור רץ בהתאם למיספור החשבוניות והפנקסים השונים.
  • הקפידו לבחור בניירות כימיים איכותיים המאפשרים העתקה מלאה של כל הפרטים המופיעים בחשבונית המקור. 

מתי מומלץ להזמין פנקסי חשבוניות אונליין? 

שירותי הדפסה דיגיטלית באונליין מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של מוצרי הדפסה הנחוצים לכם לצרכי תפעול בית העסק, החל מפנקסי חשבוניות ופנקסי קבלות, דרך הדפסת כרטיסי ביקור ומוצרי ניירת משרדית ועד להדפסת פוסטרים ומוצרי הדפסה נוספים. היתרון המרכזי של הדפסת חשבוניות ומוצרי הדפסה נוספים באונליין, טמון בעבודה שההליך הינו מהיר, קל ונוח והוא מאפשר לכם ליהנות משירותי משלוח עד בית העסק. 

כאשר מדובר בהדפסה באונליין של פנקסי חשבוניות מס וקבלות, מומלץ לבצע את ההזמנה מספר שבועות לפני מועד השימוש הרצוי לכם בפנקס החשבוניות וזאת על מנת להבטיח לעצמכם שתוכלו להוציא חשבונית ללקוחותיכם בזמן הרצוי לכם וללא עיכובים כאלו ואחרים העלולים להיווצר בזמן שאתם ממתינים לקבלת המשלוח.