• אם הנכם זקוקים לכרטיס ביקור הגעתם למקום הנכון. ב-3 צעדים פשוטים תוכלו לעצב בעצמכם כרטיס ביקור ייחודי.
  אקספרס פרינט מבית אינפוגרף
  הינו בית דפוס המאפשר לכם הדפסת כרטיסי ביקור במקום בקלות ובמהירות: כגון כרטיסי ביקור מעוצבים, כרטיסי ביקור מיוחדים ואיכותיים.
  לבחירתכם מגוון עצום של כרטיסי ביקור המעוצבים מראש, אותם תוכלו להתאים אישית אליכם, כולל הוספת הלוגו שלכם ושימוש בערכת צבעים ופונטים. כמו כן תוכלו לעצב כרטיסי ביקור בעצמכם, באמצעות מנגנון העיצוב המתקדם שלנו.
  תהליך העיצוב עבור כרטיסי ביקור הינו תהליך פשוט ואינו מחייב ידע קודם בעיצוב או במחשוב, אולם אם הנכם זקוקים לסיוע טלפוני בעיצוב, אנא צרו עימנו קשר ואנחנו נבצע אותו יחד.

  תהליך הדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים

  כרטיסי ביקור המוזמנים באמצעות האתר, הינם בגודל 9/5 ס"מ ומודפסים על נייר כרומו מט 350 גר' (נייר לבן,חלק ועבה). בבית הדפוס שלנו באפשרותכם לבחור סוג נייר אחר עבור כרטיס ביקור: ניירות עם טקסטורה וניירות בגוונים שונים - את זה תוכלו לעשות בשיחה עם נציג השירות שלנו.
  לרשותכם אפשרויות לשדרוג כרטיסי ביקור:
  ציפוי למינציה מט - ציפוי "ניילון" המעניק לכרטיס ביקור מגע חלק, מכהה את הצבעים ומגן על כרטיס ביקור מפני קיפולים ובלאי של נייר.
  ציפוי למנציה מבריקה - ציפוי "ניילון" המעניק לכרטיס ביקור מגע חלק, מבריק את הצבעים ומגן על כרטיס ביקור מפני קיפולים ובלאי של נייר.
  פינות עגולות - חיתוך פינות עגולות מוסיף ייחודיות למראה כרטיס ביקור, ניתן להוסיף מפינה אחת ועד 4 פינות.
  לכה סלקטיבית - מאפשרת להבליט חלקים שונים בכרטיס ביקור, ישנן רמות שונות לגובה ההבלטה והברק. לכה סלקטיבית מוסיפה "יוקרה" לכרטיס ביקור.
  הטבעות - כרטיס ביקור עם הטבעת זהב או פויל צבעוני משדר יוקרה וייחודיות.

  איכות הנייר והמידע הרשום בכרטיס ביקור, מצביעים על בעליו.
  פרטים חשובים לציון בכרטיס ביקור: שם, תפקיד בארגון או תחום העיסוק, דרכים ליצירת קשר - טלפון, מייל, אתר אינטרנט ורשתות חברתיות.

  אנו באקספרס פרינט מבית אינפוגרף מבצעים הדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים ומיוחדים באיכות הגבוהה ביותר! אנו ממליצים כי בסיום תהליך ההזמנה תירשמו כלקוח עסקי גם אם הינכם לקוח "קטן" או אדם פרטי ואינכם מתכננים בשלב זה הזמנות נוספות.
  גם אם אינכם מתכננים בשלב זה הזמנות נוספות. רישום זה יאפשר לכם לשמור את העבודה בכל שלב ולהמשיך בתהליך עיצוב כרטיסי ביקור במועד מאוחר יותר, בעתיד תוכלו גם לבצע הזמנות חוזרות ללא צורך בחזרה על תהליך העיצוב .

  הדפסת כרטיסי ביקור עושים בבית דפוס אקספרס פרינט מבית אינפוגרף

  בית דפוס אקספרס פרינט מבית אינפוגרף, מאפשר לכם הדפסת כרטיסי ביקור תוך שעה : אנו נספק לכם מבחר אין סופי של כרטיסי ביקור מעוצבים ויפים, התחילו בעיצוב כרטיס עכשיו ותוך שעה ימתנו לכם במפעלנו, כרטיסי ביקור מוכנים לשימוש מיידי. בית דפוס שלנו מעמיד לטובתכם שירות משלוחים בתשלום: למשרד, לבית העסק או לכתובת פרטית. הזמינו כרטיסי ביקור היום וקבלו אותם מחר עם שליח.

  ועכשיו כל מה שנותר הוא להתחיל בתהליך העיצוב של כרטיס ביקור....

  הדפסת כרטיסי ביקור

  מחירון הדפסת כרטיסי ביקור - המחירים כוללים מע"מ
  כמות צד אחד דו"צ תוספת ללמנציה
  100 כרטיסים 110 ₪ 140 ₪ 70 ₪
  200 כרטיסים 120 ₪ 160 ₪ 70 ₪
  500 כרטיסים 160 ₪ 260 ₪ 70 ₪
  1000 כרטיסים 260 ₪ 340 ₪ 70 ₪
  2000 כרטיסים 390 ₪ 580 ₪ 120 ₪
  3000 כרטיסים 450 ₪ 680 ₪ 130 ₪

 • מה לכתוב על כרטיס ביקור כדי שיהיה שימושי ויעיל!


 • מסרתם כרטיס ביקור מעוצב ויפה ללקוח פוטנציאלי, הוא שומר אותו – אבל האם יזכור בהמשך למה? 

  כדי שהוא יזכור מה הוא השירות אותו אתם מעניקים, נסחו את התועלת הגדולה ביותר של המוצר שלכם או השירות שלכם במשפט אחד וכתבו אותו על גבי כרטיס ביקור.
  בהמשך ציינו על גבי כרטיס ביקור את השם שלכם ופרטי ההתקשרות הרלוונטיים.

  כרטיס ביקור חשוב שיהיה אינפורמטיבי אבל מומלץ לא להעמיס עליו מידע רב.
  כרטיס ביקור עם פרטים רבים עמוס ומעייף מבחינה עיצובית – לכן השקיעו מחשבה מה הוא המידע היעיל ביותר עבור הלקוחות שלכם. לדוגמא, אם אינכם יושבים במשרד קבוע, או שטיב העסק שלכם אינו מחייב את הלקוח לדעת מהי כתובת המשרד שלכם, הימנעו מכתיבתה על גבי כרטיס ביקור. אם דרך ההתקשרות אתכם נעשית ברובה רק באמצעות טלפון נייד וכתובת מייל, מומלץ לציין רק אותם על גבי כרטיס ביקור.
  אם בחרתם להדפיס כרטיס ביקור דו צדדי , הקפידו שכל פרטי ההתקשרות הרלוונטיים יופיעו בצד אחד ובגב כרטיס ביקור יופיעו אלמנטים עיצוביים בלבד.